LC-Power Aera LC-CC-120-W4, hladnjak, bijeli
LC Power
Dostupnost:
Raspoloživo
LC-CC-120-W4 Aera LC-CC-120-W4 Aera
22,41
Raspoloživo
Model: LC-Power Aera LC-CC-120-W4 bijeli
Materijal: Posuda za hlađenje: aluminij
Heatpipe: 4x bakar
Ventilator: plastika
Protočnost zraka: 89.5 CFM (± 10 %)
Brzina vrtnje: 600 – 2200 rpm (± 10 %)
Razina buke: 35.3 dB
Namjena: hladnjak za procesor
Dimenzije: DxVxŠ: 150 x 120 x 73 mm
Dimenzije 12 VDC ventilatora: DxVxŠ: 120 x 25 x 120 mm
Podnožje: Intel LGA: 1851, 1700, 1200, 115x
AMD: AM4/AM5
Sučelje: 4 pin (PWM thermocontrol)
Termički otpor: TDP: 190W