LC-Power Cosmo Cool LC-CC-120 RGB, 12V, hladnjak
LC Power
Dostupnost:
Raspoloživo
LC-CC-120-RGB LC-CC-120-RGB
29,90
Raspoloživo
Model: LC-Power Cosmo Cool LC-CC-120 RGB
Materijal: Posuda za hlađenje: aluminij
Heatpipe: bakar
Ventilator: plastika
Protočnost zraka: 58 CFM
Brzina vrtnje: 800-1800 rpm (+/- 10%)
Namjena: hladnjak za procesor
Dimenzije: DxVxŠ: 125 x 152 x 75 mm
Dimenzije 12 VDC ventilatora: DxVxŠ: 120 x 25 x 120 mm
Podnožje: Intel LGA: 1150/1151/1155/1156/1200/1366/1700/1851/2011/2011-3/2066
AMD: FM1/FM2/AM2/AM2+/AM3/AM3+/AM4/AM5
Struja: Radni napon 10,8 – 13,2V DC
Startni napon veći od 7 V DC
Napajanje snage 2,4 W
Sučelje: 4 pin (PWM thermocontrol)
Termički otpor: TDP: 180W